Laboratuvarda Gerekli Tablolar ve Bilgiler

[gview file=”http://www.e-kimya.com/wp-content/uploads/merck-pdf/17691.ProNet.pdf”]

Merck size, kimyasallarla çalışırken ihtiyacınız olan tüm bilgileri içeren tablolar sunuyor. Dahası, tek bir pdf-kitapçıkta derlenen tablolarımız, laboratuarınızda temel kuralları, kolay ve kapsamlı bir şekilde iletmenize yardımcı olur.

Kitapçığımız, risk ve güvenlik ibarelerine, elementlerin kimyasal ve fiziksel özelliklerine, elementlerin tayini için fiziksel yöntemlere, çözeltiler hakkında bilgilere, indikatörlere ve tamponlara ya da kütle ve ağırlığa yönlendiren, birçok bölüme ayrılmıştır. İçerideki tabloları kullanarak, günlü işlerinizi kolaylaştıracak ve daha fazla netlik ve güvenlik elde edeceksiniz.

Size personelinizi bilgilendirmek için elverişli ve temel bilgi, kısa bir kullanıcı rehberi, ve kimyasalları kullanma ve onlarla çalışma konusunda açık bilgi sunuyoruz.

Kitapçığı indirmek için tıklayınız.

Devrimsel Güneş Bakımı Ürünü RonaCare AP

Merck’te, güneş bakımı bileşenlerimizin sunduğu olanaklar hakkında çok heyecanlıyız  – özellikle RonaCare® AP. İlk kez müşterilerinize, tek bir üründe eksiksiz UV koruması ve gerçek fotostabilite sunabilirsiniz. Bu nedenle, güneş bakımı bileşenlerinin, geleneksel UV korumasını nasıl desteklediğini ve artırdığını gösteren, kısa, kullanıcı dostu bir video hazırladık.

[flv]http://www.merck-chemicals.com.tr/is-bin/intershop.static/WFS/Merck-Site/Merck/en_US/special/movies/RonaCareAP_movie.flv[/flv]

Çift koruma: Animasyonlu grafikler kullanarak video, RonaCare® AP’nin geleneksel güneş bakımı ürünlerine karşı, 2 önemli gelişmeyi nasıl sunduğunu gösteriyor: serbest radikalleri nötralize ederek UV filtresini stabilize etme, ve filtreyi destekleyen kozmetik matriksini koruma. Dihidroksiaseton (DHA) ile güneşsiz bronzlaşma, sadece birkaç saatte belirgin bir bronzluk elde etmek için uygun bir yöntemdir.

Güçlü, mükemmel ürünler: Ayrıca RonaCare® AP’nin, güneş bakımı formülasyonlarınızda nasıl daha az UV filtresi kullanmanıza izin vereceğini ve böylece müşterilerinizin UV bloklama etkinliğinden ödün vermeden, ciltlerine nasıl daha hafif ürünler uygulayabileceklerini de bulabilirsiniz. RonaCare® AP’nin güneş bakımı ürünlerini nasıl daha hafif ve daha etkili yapabildiğini öğrenmek için sadece aşağıdaki linki tıklayın.

Yıl boyunca içiniz rahat: RonaCare® AP ile – UV filtrelerimiz Eusolex® OCR ve Eusolex® 9020nin yanı sıra – müşterileriniz güneşte ve yıl boyunca rahatlayabilirler. UV yayılımının cildinizin sağlığını sürekli olarak tehdit ettiği bir yaşta, bu her zamankinden daha önemlidir. Videoyu izleyin ve nasıl gerçekten çarpıcı güneş bakımı ürünleri yaratabileceğinizi öğrenin.

Merck İnce Tabaka Kromatografisi (TLC/HPTLC)

İnce Tabaka Kromatografi konusunda pazar lideri olarak, güvenilir TLC/HPTLC plakalarda 30 yılı aşkın süredir standartları belirliyoruz. Sadece uzmanlığımıza güvenmekle kalmıyor aynı zamanda üretim proseslerimizi ve kalite kontrolü sürekli olarak geliştiriyoruz.
Merck’in TLC/HPTLC kalitesi, literatürde Merck plakaları ile yapılmış sayısız TLC/HPTLC uygulaması ile kanıtlanmış şekilde ünlüdür.

Yeni TLC videosunu izleyin ve TLC/HPTLC plakaların dünya lideri kalitesini nasıl elde ettiğimizi görün.

[flv]http://www.merck-chemicals.com.tr/is-bin/intershop.static/WFS/Merck-TR-Site/Merck/tr_TR/topic/movies/TLC/tlc_en.flv[/flv]